Regulamin

Regulamin najmu oraz warunki pobytu
 
 
 
§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
 
 
 
Niniejszy Regulamin został przygotowany w celu zapewnienia wszystkim Gościom Milkowej Doliny w pełni komfortowych warunków pobytu.
Wszyscy Goście korzystający z domów Milkowej Doliny zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu.
Nieprzestrzeganie postanowień Regulaminu upoważnia właścicieli Milkowej Doliny do wypowiedzenia najmu (przed końcem rezerwacji).
 
 
 
§2 ZASADY WYNAJMU - REZERWACJA I MELDUNEK
 
 
 
Rezerwacji domu Goście dokonują drogą mailową lub w panelu rezerwacji online na www.milkowadolina.eu
W momencie przyjazdu gospodarz Milkowej Doliny pobierze od Klienta za pokwitowaniem, kaucję w wysokości 500 PLN/dom (w formie blokady na karcie przy użyciu terminala płatniczego a przy braku karty pobrana będzie gotówka).
Goście mogą również uzyskać szczegółowych informacji kontaktując się z pracownikami Milkowej Doliny.
Opłaty za wynajemdomu obowiązują zgodnie z ofertą przedstawioną na stronie internetowej Milkowej Doliny. Goście mogą również uzyskać szczegółowych informacji kontaktując się z pracownikami Milkowej Doliny.
 
Płatność za rezerwację dokonana winna być kartą płatniczą lub via Przelewy24. Reklamacje dot. płatności klient powinien kierować na adres: rezerwacja@milkowadolina.eu. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 10 dni roboczych. 
Do cenydomu doliczyć należy opłatę klimatyzacyjną, która zgodnie z Uchwałą Rady Ministra Szklarska Poręba wynosi 2,20 zł/os/dobę. Jest to opłata stała.
 
Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 16:00 (dzień zameldowania) i trwa do godz. 10:00 (dzień wymeldowania).
Gość ma możliwość przedłużenia swojego pobytu - taką chęć powinien zgłosić u Gospodarza przed upływem ostatniej doby wynajmu domu. W takim przypadku cennik obowiązuje zgodnie ze standardowymi stawkami, przedstawionymi w tabeli opłat. Przedłużenie rezerwacji następuje jedynie wówczas, gdy dom nie został wcześniej zarezerwowany przez kolejnych Gości.
Milkowa Dolina zastrzega sobie możliwość odmówienia świadczenia usług oraz wynajmu domu osobom, które w trakcie poprzedniego pobytu w sposób rażący nie przestrzegały postanowień Regulaminu.
W domach Milkowej Doliny obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu, środków odurzających oraz palenia papierosów.
Cisza nocna w Milkowej Dolinie obowiązuje między godziną 22.00 a 7.00.
Goście Milkowej Doliny mają do swojej dyspozycji w pełni wyposażone kuchnie, na który składają się m.in.: płyta ceramiczna, lodówka, ekspres do kawy, mikrofalówka oraz czajnik elektryczny. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe - zabronione jest używanie w pokojach grzałek elektrycznych lub żelazek.
Goście Milkowej Doliny mają stały, darmowy dostęp do sieci Internet (Wi-Fi).
Goście Milkowej Doliny mają do swojej dyspozycji niestrzeżony parking samochodowy (2 miejsca parkingowe/dom).
 
Goście Milkowej Doliny mogą przebywać w obiekcie z psem (max 1 pies w domu) za dodatkową opłatą 100 PLN/pobyt.
 
 
§3 DODATKOWE USŁUGI
 
 
 
istnieje możliwość zamówienia wyżywienia w formie cateringu. Gość może omówić szczegóły zamówienia z obsługą Milkowej Doliny: rezerwacja@milkowadolina.eu lub telefonicznie. 
 
 
 
§4 Odpowiedzialność gości i hotelu
 
 
 
Goście Milkowej Doliny zobowiązani są do każdorazowego zamykania domów w momencie ich opuszczania. Milkowa Dolina nie ponosi materialnej odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domach.
Goście ponoszą materialną odpowiedzialność za wyposażenie domów - w tym także wyposażenie kuchni oraz łazienki.
Wszelkie zastrzeżenia dotyczące stanu technicznego wyposażenia domu należy niezwłocznie zgłaszać obsłudze Milkowej Doliny.
Milkowa Dolina nie ponosi odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki korzystające z części przeznaczonej do zabaw (tj. huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica etc.).
 
 
 
§5 Postanowienia końcowe
 
 
 
Rzeczy pozostawione w domach Milkowej Doliny (po wymeldowaniu Gości) są przechowywane w depozycie przez 3 miesiące
Milkowa Dolina ma obowiązek zapewnić Gościom optymalne warunki pobytu, zgodne ze swoimi standardami.
Milkowa Dolina ma obowiązek zadbać o:
a/ bezpieczeństwo Gości,
b/ w pełni profesjonalną obsługę, obejmującą także informację turystyczną.
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja